BELANGRIJKSTE SOORTEN ZAKELIJKE VERZEKERINGEN

 

Weet u niet zeker hoe u moet beslissen welke verzekeringen u moet kopen? Overweeg de aard van uw bedrijf, uw behoeften, de veelvoorkomende risico’s waarmee u wordt geconfronteerd en welke soorten dekking vereist zijn in de staat waar uw bedrijf is opgericht.

Diverse verzekeringen zijn gemakkelijk online te vinden en af te sluiten. Zelfs honden verzekering informatie en dieren verzekering is snel te vinden en af te sluiten.

Sommige soorten verzekeringen, zoals een werkloosheidsverzekering, zijn vereist door bijna alle bedrijven.

  1. Algemene aansprakelijkheidsverzekering: Dekt aansprakelijkheidsclaims tegen uw bedrijf, zoals slip- en valongevallen of valse reclameclaims. De meeste bedrijven met een fysieke locatie moeten dit type dekking dragen.
  2. Arbeidsongevallenverzekering: dit type dekking betaalt medische zorg en een deel van het verloren loon wanneer werknemers gewond raken tijdens het werk. Het vereist geen vaststelling van een fout en wetten beperken het bedrag dat kan worden uitbetaald. Dit beleid is in de meeste staten vereist.
  3. Arbeidsongeschiktheidsverzekering: dit dekt een deel van het verloren inkomen als een werknemer of ondernemer enige tijd niet kan werken. Dit type beleid is niet wettelijk verplicht, maar kan van cruciaal belang zijn voor bedrijfseigenaren die een groot deel van de dagelijkse bedrijfsvoering uitvoeren. Kortstondige arbeidsongeschiktheid kan dienen als dekking voor zwangerschapsverlof.
  4. Werkloosheidsverzekering: Deze polis is vereist door de federale wet voor werkgevers die meer dan $ 1500 aan loon per kwartaal betalen of minstens één werknemer hebben voor ten minste 20 weken per jaar. Het dekt een deel van het verloren loon voor werknemers die hun baan verliezen door specifieke omstandigheden, zoals ontslagen.
  5. Verzekering voor bestuurders en functionarissen: vaak D&O genoemd, dit is een aansprakelijkheidsverzekering die is ontworpen om de persoonlijke bezittingen van bestuurders en functionarissen van een bedrijf of non-profitorganisatie te beschermen in het geval ze door een partij worden aangeklaagd met betrekking tot hun management van of advies aan de organisatie waarvoor ze werken of waarvoor ze vrijwilligerswerk doen.